Series
Ratings
68- SkinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5