Movies
Ratings
661
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.0
Project XRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.0