Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0