Titles you rated
North & SouthRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
RugratsRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Love YouRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
Why Why LoveRated ★ 3.5
My QueenRated ★ 4.5
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 4.0- Down With LoveRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0