Movies
Ratings
201
WALL-ERated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
My Sweet Orange TreeRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5