Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0- SomeRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 4.0