Movies
Ratings
74
AmélieRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead EndRated ★ 1.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0