Titles you rated
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5