Movies
Ratings
378
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5