Titles you rated
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.5