Series
Ratings
97
StrangerRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0