Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
C'est La VieRated ★ 3.0
The SonRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
A Prayer Before DawnRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0