Series
Ratings
29
First LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0