Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Marianne and MargaretRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 3.5
La Danse: The Paris Opera BalletRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0