Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
TabooRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5