Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0- You and IRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
- IslandRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0