Movies
Ratings
12
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0