Titles you rated
- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0