Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Day, You Will Reach the SeaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
May DecemberRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
It Ends with UsRated ★ 3.5