Movies
Ratings
1512
Blood Moon PartyRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 2.5
The ElixirRated ★ 0.5- TarotRated ★ 2.0
Same Day with SomeoneRated ★ 2.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
CTRLRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
When a Stranger CallsRated ★ 2.5