Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
X-Men '97 Season 1Rated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
EchoRated ★ 1.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0