Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0- Fireflies in the GardenRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
The Edge of HeavenRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0