Movies
Ratings
451
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5