Series
Ratings
39
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.5
GothamRated ★ 4.5
GothamRated ★ 3.5