Titles you rated
MinariRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Shiva BabyRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 5.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0