Titles you rated
When We LeaveRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Late SpringRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
PainedRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
DelicacyRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
AwaitingRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.5