Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Secret in Their EyesRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0