Titles you rated
JoyRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0