Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0