Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
OmarRated ★ 1.5
Best ChefRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 1.5