Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5