Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5