Series
Ratings
93
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
ReverseRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- 드림 어게인Rated ★ 3.0
Top CasterRated ★ 3.0- GyarusaRated ★ 3.5
- 너무 귀여워Rated ★ 3.5
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 3.5- Around 40Rated ★ 3.5
- CONTROL 범죄 심리 조사Rated ★ 3.0
- The Queen's Classroom SPRated ★ 4.0