Series
Ratings
134
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
HildaRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0