Movies
Ratings
353
A Single ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
The Waterer WateredRated ★ 4.5
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Wag the DogRated ★ 3.5
Hollywood EndingRated ★ 3.0
Natural Born KillersRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5