Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
Outrage BeyondRated ★ 3.0
SleuthRated ★ 4.0
The Unknown WomanRated ★ 4.0
The Man Next DoorRated ★ 3.0
Amores perrosRated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
FilthRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.0
OutrageRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.5
ProtégéRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Ed WoodRated ★ 4.0