Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- JoeunsaramRated ★ 3.0
- Smile, YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5