Movies
Ratings
71
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5