Movies
Ratings
253
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5