Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Art of FlightRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0