Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 5.0- 90210Rated ★ 5.0
90210Rated ★ 5.0
Secret SmileRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0