Series
Ratings
433
WaywardRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.5
Good American FamilyRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
Wind BreakerRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Crime Scene ZeroRated ★ 2.5