Titles you rated
Hunter KillerRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5