Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 2.0
Oliver TwistRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5