Titles you rated
DogvilleRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Salyut 7Rated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
Quadrant 9EV9Rated ★ 0.5
LawlessRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.5- Jakob the LiarRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
ConvictionRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.5
PrisonersRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0