Titles you rated
Swing KidsRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5
RosebudRated ★ 1.5
Inside meRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SisterRated ★ 2.0
Time Out of MindRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
MonstrumRated ★ 2.0
RampantRated ★ 2.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 2.5
Ode to the GooseRated ★ 3.0