Titles you rated
LIFERated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0