Titles you rated
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0