Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5