Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Song of the SeaRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 3.0